מיין לפי אנשי סגל

צרו קשר

ד"ר איילת לנדאו, יועצת לבוגר וחטיבה בקוגניציה - cogBAadviser@mail.huji.ac.il

פרופ' הילה יעקובסון, יועצת למוסמך - hilla.jacobson@mail.huji.ac.il              

גב' זיוה רחמין, מזכירת החוג - טלפון: 02-5883758, zivara@savion.huji.ac.il, ימים א' - ה ' 10:00-13:00 

דוקטורנטים

גלית בוקס

גלית בוקס

המעבדה של פרופ' אמיר עמדי

שימוש במכשירי התמרה חושית, מכשירים המעבירים מידע המגיע בד"כ מחוש אחד דרך חוש אחר, להבנת הפעילות המוחית.

הנרי

הנרי ברייס

המעבדה האדומה לעיבוד אינפורמציה מילולית.

אני חוקר את הקשר בין למידה סטטיסטית--היכולת שלנו לקלוט ולנצל סדירויות בסביבה שלנו--לבין יכולות רכישת שפה. האם רכישת שפה תלויה ביכולות למידה כלליות, או בידע לשוני ספציפי מולד? כדי לגשת לשאלות אלו, אני חוקר את ההתנהגות ואת התהליכים המוחיים שעוברים על אנשים בזמן רכישת שפה שנייה.

Uri

אורי זק

חוקר במרכז לחקר הרציונליות וברציולאב

תחום המחקר שלי הוא קבלת החלטות. אני שואל שאלות הממוקמות במפגש בין פסיכולוגיה לכלכלה. בשלב זה אני חוקר באילו תחרויות אנשים בוחרים להשתתף, ובפרט אני מתעניין באילו מצבים אנשים בוחרים להיות "ראש לשועלים" ובאילו מצבים "זנב לאריות" ואיזו החלטה מניבה תוצאות עדיפות. 

שירה

שירה טל

המעבדה של ד"ר ענבל ארנון

Shira is the lab manager of the Language Learning and Processing Lab. She has a B.A. degree in Cognitive Science and Philosophy and a M.A. degree in Cognitive Science, both from the Hebrew University of Jerusalem. Shira is interested in examining questions of typology and diachronic-linguistics using empirical methods. Specifically, investigating the means by which certain cognitive and conversational constraints can explain the common patterns of linguistic change, and as a result, the structural properties that different languages share.

אמנון יעקבי

אמנון יעקבי

המעבדה הנוירוקוגניטיבית של פרופ' ענת מריל

תחום המחקר: אני בוחן את האופן בו אנו מעבדים מידע חדש עבורנו אשר אינו מתיישב עם הידע הנצבר שלנו עד כה. שאלת המחקר שלי היא מתי ובאילו תנאים מידע מסוג זה הופך למוכר ולחלק מבסיס הידע שלנו.

איתי

איתי סיסו

המעבדה לקבלת החלטות

אני חוקר תופעה שנקראת עודף בחירה, או מצב (פרדוקסלי) בו כאשר נותנים לאדם עוד אופציות לבחור מהן, הוא נהיה פחות מרוצה מהבחירה. המחקר שלי מתמקד במנגנון התופעה ובהבדלים בינאישיים אשר יכולים להסביר מי סביר יותר שיחווה תופעה זו. כחלק מהמחקר אני מתמקד בחקר רגשות כמו חרטה והחמצת הזדמנות ובתכונת האישיות הידועה כ-FOMO (הפחד מהחמצה).