תפריט

צרו קשר

ד"ר איילת לנדאו, יועצת לבוגר וחטיבה בקוגניציה - Cogbaadviser@mail.huji.ac.il

פרופ' הילה יעקובסון, יועצת למוסמך - Hilla.jacobson@mail.huji.ac.il              

גב' זיוה רחמין, מזכירת החוג - טלפון: 02-5883758, zivara@savion.huji.ac.il, ימים א' - ה ' 10:00-13:00 

בוגרי החוג

לפני תשס"ג

 

  • אורי חסון ("רזולוציה מרחבית של קשב ויזואלי: הפניית קשב לאזורים שונים ומובחנים בתוך חצי השדה הוויזואלי בעקבות רמז תקף", מנחה: אשר כהן), בהצטיינות
  • נגה מאיר ("הקשר שבין השפעתם של גורמים מורפולוגיים בזהוי מילה לבין רכישת יכולת הקריאה", מנחים: אביטל דויטש ורם פרוסט), בהצטיינות
  • סול עפרוני (מנחה: סורין סולומון), בהצטיינות יתרה
  • עטרה פרידיונג (לא מחקרי)

מחזור תשס"ג

 

  • שחר ארזי ("הבסיס התודעתי של הביו-ספירה", מנחה: מרדכי רוטברג), בהצטיינות
  • תמר ארנון ("תפקיד המוצרכות בלמידת תחביר המושא העקיף", מנחה: ענת ניניו)
  • הדס חזן-ולן ("מבנה הלקסיקון המנטלי של עברית: עדויות משורשים חסרים ושורשים נחים", מנחה: רם פרוסט), בהצטיינות יתרה
  • בשמת נצר (לא מחקרי)
  • נעה רוטברג (לא מחקרי)

מחזור תשס"ד

  • רונן גולן ("הערכת זמן ותגובות אוריינטציה: השפעת הערור על קוצב הזמן בתפקיד של הערכת זמן פרוספקטיבית", מנחים: גרשון בן-שחר ודן זכאי)
  • מאיה דנק ("הוא או היא? תהליכי עיבוד חוקי התאמה במין בעברית בהפקת שפה ובהבנתה", מנחה: אביטל דויטש), בהצטיינות
  • דינה מרקובסקי (לא מחקרי)
  • איילת נווה ("תפיסת תלות בהקשר של תלות נוספת, הקשר בין תפיסת תלויות והעדפות והשפעת גמול כספי של תפיסת תלויות ועל העדפות", מנחים: יעקב קריב ויהודית אברהמי), בהצטיינות
  • אפרת פירר (לא מחקרי), בהצטיינות
  • אורנה קורמן (לא מחקרי), בהצטיינות
  • אורלי שאול ("ידע פונולוגי סמוי בקרב דסלקטים ללא לקוי שפתי", מנחה: יונתה לוי), בהצטיינות

מחזור תשס"ה

  • יניב טישלר (לא מחקרי), בהצטיינות
  • אלון מהרשק ("שיר או משורר - האם ידיעת שם המשורר משפיעה על חווית קריאת השיר?", מנחה: מיה בר הלל) , בהצטיינות
  • אשרת משה ("רכישת פועלים אצל ילדים עם אוטיזם בהשוואה לילדים עם התפתחות לשונית תקינה", מנחה: קורי שולמן) בהצטיינות
  • מלכה סימן טוב ("תפיסת האינטליגנציה על ידי המורים והשלכותיה על התאמת דרכי ההוראה ללומדים השונים", מנחה: אברהם כהן)
  • יוליה ספיבק (""The Status of Local Scrambling in Russian, מנחה: אייבי סיישל) בהצטיינות

מחזור תשס"ו

  • רות אדם ("הגברה מלאכותית של יצירתיות, מציאת דפוסי יצירתיות באמנות", מנחים: סורין סלומון, אסתר עדי-יפה) בהצטיינות
  • אביטל אסולין (לא מחקרי)
  • גיל אשרי ("יצור ממוחשב של עזרים לזיכרון מילים", מנחה: ארי רפופורט)
  • עירית בראטמן (לא מחקרי)
  • אילנה ציון - גולומביק ("Processing Pitch and Duration of HarmonicTones Negativity Study: A Mismatch NegativityStudy", מנחה: שלמה בנטין), בהצטיינות
  • נורית גרבר - לסר, "מה אנו רואים? חיבור בנושא: תפיסה ומציאות",מנחים: מאיר בוזגלו ושלמה בנטין)
  • אורי ויזל ("השפעת תקשורת על דינמיקת שיתוף הפעולה בדילמה חברתית עם אי ודאות ברמת הפרט", מנחה: גרי בורנשטיין) בהצטיינות
  • חגית ון דר הובן  (לא מחקרי)
  • נופית זכריה ("האם קיימת אינטראקציה בין זיהוי פרצופים לבין עיבוד הבעות?", יונתה לוי)
  • בוני חזן (לא מחקרי), בהצטיינות
  • תרצה יובל ("קשרים אפשריים בין התפתחות החשיבה לבין הערכת משך נגינה של כתב-תווים נתון בקרב ילדים מנגנים", מנחה: רוני גרנות ), בהצטיינות
  • אבנר להבי (לא מחקרי), בהצטיינות
  • מלכה לורבר (לא מחקרי)
  • אריאל עידן ("הכשל המבני של הדחת הדואליזם",מנחה: ימימה בן-מנחם)
  • מרק שובמן ("ייחוד התפקיד של תפיסה ראייתית בדיסלקציה", מנחה: מרב אחישר), בהצטיינות
  • שני שלגי ("Mismatch Negativity ותחרות על משאבי גילוי חריגה מרחבית: בחינה מחדש של תיאוריות התחרות" , מנחה: ליאון דעואל), בהצטיינות יתירה

מחזור תשס"ז

  • תומר ליבנה ("השפעת קונפיגורציה על תופעת הcrowding", מנחה:דוב שגיא (מכון ויצמן)).
  • יעל רוט לוי (לא מחקרי)
  • אושרי וייס ("ניתוח פרמטרי של בעיית המחלקה האסייתית", מנחות: יעל זיו וטלי רבינוביץ),בהצטינות.
  • שלמה ישראל ("הרכבת הטיעון האוולוציונית לאלטרואיזים: אסוציאציה בין גנים משוערים והתנהגות במשחקים כלכליים", מנחה: ריצ'רד אבשטיין), בהצטינות.
  • ידידה בתיה לובין ("השפעת דגמי החזרה של הטונים של חדות אבחנת התדר" ,מנחים: מירב אחישר וישראל נקלן), בהצטינות.
  • עדי מזור-קריו (לא מחקרי), בהצטינות.
  • תמר גבור (" השפעה של הקשר תחבירי על תהליכי פירוק מורפולוגי בתהליך זיהוי מילה כתובה בעברית", מנחות: אביטל דויטש ועינת גוברמן )
  • נועה גרנות רייך (לא מחקרי)
  • פנינה וייסברג ( לא מחקרי)
  • חגית וסרטיל ( לא מחקרי )
  • ישי פריד ( לא מחקרי )
  • יואב פרנקל ("האם " זייפנות" בשירה נובעת מלקות בתפיסת גובה הצליל?", מנחים: רוני גרנות וד.כהן)

מחזור תשס"ח

  • שלומית תשובה ("מודל לרכישת שפה שנייה המשתמש בהכללת דוגמאות באמצעות דקדוק השפה הראשונה וקטגוריות מושגיות", מנחה : ארי רפפורט ), בהצטיינות.
  • אבי מרזל (כיצד משפיעים תנאים של גישה, המנעות רווח והפסד על אסטרטגיות ב"משחק הפרזיט", מנחה : יעקב קריב), בהצטיינות.
  • טל חן שטראוסמן ("How to boost emphathy with music" מנחה : רות הכהן)
  • סוזנה כהן וקסלר ("סוגיות קוגנטיביות בעיבוד מידע חברתי במסגרת פיתרון בעיות אצל ילדים :תרומתו של זיכרון העבודה - מרכיב ניהולי- בשלב הקידוד של המידע החברתי", מנחים : יופ מאיירס ויהודה פולק)
  • אתי דסקל ( לא מחקרי)
  • צפי צור ("וולנס ועוררות משולבים במרחב הסמנטי הרב - ממדי של מילים: גישה חישובית", מנחים : שלמה בנטין וירון זילברמן), בהצטיינות.
  • אתי רום זינגר ( לא מחקרי )
  • אדם כהן ("אי הקבעותם ויחס הנסמכות בפילוסופיה של הרוח של דונאלד דונאלד דייוידסון", מנחה : אורון שגריר), בהצטיינות.

מחזור תשס"ט

  • אסנת שגיב ( לא מחקרי)
  • תמר אליאש ( פרנק ) (לא מחקרי)
  • נועה סילנר (" להשתנות בלי לדעת למה : אודות ההשפעות של פידבק מרומז ", מנחה : רן חסין)
  • נגה שרמן (" קשב מתמשך וסימפטומים התנהגותיים שלADHD אצל ילדים צעירים עם חשש ללקויות למידה בהשוואה לילדים צעירים שתפקודם רגיל ", מנחה :לילך שלו מבורך)
  • אפרים זאקס (" היבטים סמנטיים של אחזור מידע ", מנחים : עדו דגן וארי רפפורט)
  • עתליה חי (" בדיקת מהותם של תהליכי הטרמה בעקבות האקורד המז'ורי הבודד ", מנחה:  ד"ר רוני גרנות)
  • אלעד גרין ("שיטת הבחירה קופלנד: מניפולציה עם מצביעים אי-רציונליים". מנחה: פרופ' ג'פרי רוזנשטיין(
  • מאיר משולם ("בחינה אמפירית של רגשות רציונליים". מנחים: פרופ' אייל וינטר ופרופ' גרשון בן-שחר(
  • נעמי הכהן ( לא מחקרי)
  • איילת ירון ( לא מחקרי)
  • סיון פיימן ( לא מחקרי)
  • יועד קנת ( לא מחקרי)

מחזור תש"ע

  • יוליה אוגניאן ("Phonological Anchoring Deficits in Developmental Dyslexia", מנחה: פרופ' מירב אחישר)
  • לירון מיכאלי (מנחה: פרופ' מירב אחישר(
  • שמואל פריד ("מגבלות מיותרות על פיתוח מודלים בבינה מלאכותית", מנחה: פרופ' אורון שגריר(
  • ניב רגב, (" Can we predict all that we know? An FMRI study of differences in met mnemonic monitoring of semantic and episodic materials" ,מנחה: ד"ר ענת מריל(
  • סיגל שטרסר-דסברג ("השפעת הרחבת חדרים מתונה במוח העובר על התפתחות שפה", מנחה: ד"ר איתי ברגר)
  • אריאל גולדשטיין ("קריאה והבנה סמנטית לא מודעת של ביטויים מילוליים בעלי שתי מילים ויותר", מנחה: פרופ' רן חסין)
  • עדי מאיר ("מורפמת השורש בתהליך הפקת מילים בעברית", מנחה: ד"ר אביטל דויטש)
  • יוחאי עתריה ( "תודעה-גוף-זמן: איך חושבים בהעדר תחושת זמן? פרספקטיבה פנומנולוגית", מנחה: פרופ' בני שנון)

מחזור תשע"א

  • דנה צחר ("שלוט בעצמך, הבן את האחר: מחקר התנהגותי אודות הקשר בין יכולת שליטה על עיכוב תגובה ליכולת Theory of Mind.  הערכה של השפעות תורשה וסביבה", מנחה: פרופ' אריאל כנפו(
  • מאיה צוקרמן (""Rings a bell?" Electrophysiological correlates of metamemory Judgments: Insights into retrieval of semantic Knowledge using musical stimuli",  מנחה: ד"ר ענת מריל)
  • תמר קולודני ("הפרעות קשב בקרב מבוגרים עם ADHD: מודל 4 מערכות הקשב", מנחה: ד"ר לילך שלו-מבורך(

מחזור תשע"ב

  • טאהר אבופול ("הבדלים התפתחותיים במשחק תחרותי של הקצאת משאבים", מנחה: פרופ' יעקב קריב וד"ר יהודית אברהמי)
  • ליאור ארנפלד (""The Morphology of the Hebrew Causative Alternation, מנחה: פרופ' מלכה רפפורט-חובב)
  • תם שלי נח ("אין לי מושג איך היא עושה את זה" : תפקיד המערכת הלא-מודעת בהשגת מטרות", מנחה: פרופ' רן חסין).
  • צבי ולודבסקי ("קונפליקטים בין קבוצות כמנגנון המאפשר אלטרואיזם – מודל מבוסס סוכנים", מנחה: פרופ' גרי בורנשטיין)
  • נעה בוסתן-נבעה ("הגורמים המשפיעים על שיקול ההורים על גיל העברת ילדם עם אוטיזם למסגרת חיים חוץ ביתית", מנחה: ד"ר קורי שולמן)
  • מורן אהרוני ("בדיקת טיב האבחנה בין הנחתת תדרי אלפא להנחתת תדרי מיו במהלך התבוננות בפעילות מוטרית ביולוגית, באמצעות פירוק לגורמים בשיטותPARAFAC - tucker", מנחה: פרופ' שלמה בנטין)
  • חן אור-בך (" How does the cognitive system handle goals? The goal file framework תיק מטרה – מסגרת תיאורטית לניהול מטרות על ידי המערכת הקוגניטיבית", מנחה: פרופ' רן חסין)

 מחזור תשע"ג

  • ויקטוריה אייזנברג ("Imagine all the people: Incidental visual imagery of familiar faces triggered by their names - evidence from N170 modulation , מנחה: פרופ' שלמה בנטין ופרופ' ליאון דעואל)
  • נטע לבנה ("השפעת ידע קודם על יצירת זכרונות אפיזודיים חדשים - זוית חדשה על אפקט התאימות", מנחה: ד"ר ענת מריל)
  • קרן עינת ("התאם השלילה בעברית המודרנית והניסיון להתחקות אחר מקורותיו", מנחה: ד"ר אייבי סישל)
  • אליאן חפץ, ("השפעת החרטה על קבלת החלטות חוזרת בסביבה דינאמית", מנחה: פרופ' יעקב קריב)
  • זיו שכטר נסים, ("מאפייני הלמידה המוטורית בקרב ילדי גן חובה וכיתה ב'", מנחה: ד"ר אסתר עדי יפה)
  • דנה פולבר (לא מחקרי)

מחזור תשע"ד

  • עודד ביין ("The influence of associative networks on episodic memory" , (מנחה: ד"ר ענת מריל)
  • אלונה נרקיס ("Reading Hebrew as a second language: 'Semitic' markers emergence and literacy acquisition patterns", מנחה: פרופ' רם פרוסט)
  • יונתן שרייבר ("מודל קוגניטיבי לחוויה המיסטית ויישומו בכתב האדמו"ר מקומרנו - ר' יצחק אייזק ספרין", מנחה: פרופ' יהונתן גארב)
  • אליאור סולם ("שילוב של תיוג קוגניטיבי בתרגום אוטומטי: יסודות תיאורטיים ואנליזה של קורפוס דו-לשוני", מנחה: פרופ' ארי רפופורט)
  • אורי בלנרו ("השפעת חרטה, אכזבה ותגמול על קבלת החלטות חוזרות, אצל פרטים הנבדלים במין ובאוריינטציה המינית", מנחה: פרופ' יעקב קריב)
  • עדי אופיר (לא מחקרי)
  • עומר שץ (לא מחקרי